Dodany: 2014-10-02 10:45:35

 

Projekty pokoju dziecięcegoPokój dziecięcy musi być solidnie przygotowany na pojawienie się małej istotki. Przede wszystkim najważniejsza jest kwestia bezpieczeństwa malucha. Jak radzi pracownia projektowanie wnętrz poznań warto więc zainwestować w bezpieczne szuflady, które nie spowodują przycięcia palców naszej buszującej i ciekawskiej pociechy.

 

Warto też wymienić meble na takie, które nie mają ostrych krawędzi lub przynajmniej zainwestować w specjalne nakładki. W pokoju liczy się jednak nie tylko bezpieczeństwo ale i funkcjonalność, a także estetyczne wykończenie wnętrza.

 

Jak twierdzi pracownia projektowanie wnętrz poznań w dzisiejszych czasach powoli odchodzi się od malowania ścian na różowo w przypadku dziewczynek i niebiesko w przypadku chłopców, teraz dominują kolory białe, rozmyte beże, jasne meble, wszystko w iście skandynawskim stylu. Warto więc zamówić sobie projekt takiego pokoiku dziecięcego, ponieważ na pewno niebanalne rozwiązanie. Skorzystajmy więc z porad pracowni projektowanie wnętrz poznań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekty pokoju dziecięcego
Nick: