Dodany: 2014-10-02 10:48:06
 

Projekt sypialni Sypialnia jest miejscem, w którym spędzamy 1/3 naszego życia. Jeśli przesypiamy po osiem godzin dziennie, to właśnie tyle czasu przez całe życie jesteśmy w łóżku. Warto sprawić, żeby nasz sen był niczym niezmącony i spokojny. Zagwarantować to może funkcjonalne zaprojektowanie tego pomieszczenia.

 

Jak twierdzą eksperci z pracowni projektowanie wnętrz poznań musimy zainwestować w dobry materac, żeby się porządnie wyspać. Kiedy raz położymy się na kilkustrefowy materac sprężynowy z możliwością obracania stron (strona na lato i zimę) to już nigdy nie będziemy chcieli spać na zwykłym łóżku. Kokosowe wypełnienie, wełna wewnątrz materaca – to tylko kilka nowinek, które zaleca pracownia projektowanie wnętrz poznań. Oprócz łóżka warto pokusić się również o inne elementy, które ułatwią nam zaśnięcie.

 

Może to być na przykład fototapeta ze świecącymi elementami, które nagrzewają się w dzień pod wpływem słońca i w nocy oddają swój blask. Warto żeby ściany było w stonowanych kolorach, pracownia projektowanie wnętrz poznań podkreśla, że krzykliwe kolory są męczące i mogą powodować uczucie rozdrażnienia, zamiast nas usypiać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt sypialni
Nick: