Dodany: 2014-10-02 12:18:32

 

Koszt usług projektantaCeny za usługi projektowania wnętrz zależą tak naprawdę od regionu kraju, w którym mieszkamy oraz umiejętności projektanta. Podstawowa stawka to 50 złotych za metr kwadratowy, ale w większych miastach ceny bywają znacznie wyższe, sięgają nawet do 200 złotych za metr.

 

Pierwsza porada zazwyczaj jest darmowa, chociaż zdarza się, że za taką konsultację również będziemy musieli zapłacić. Zawsze musimy o wszystko wypytać przed umówieniem się na wizytę w pracowni projektowanie wnętrz poznań. Jeśli już zdecydujemy się na konkretnego projektanta to nadszedł czas na spotkanie. Jak radzi firma projektowanie wnętrz poznań warto przyjść ze zdjęciami inspiracji, czyli wnętrz, które nam się podobają. Projektant będzie dzięki temu wiedział jaki efekt chcemy osiągnąć.

 

Potem trzeba przystąpić do dokładnego zmierzenia mieszkania, a także wykonania rzutu. Na tym etapie zazwyczaj musimy zapłacić jakąś zaliczkę, często w formie 30% całości sumy ustalonej. Pracownia projektowanie wnętrz poznań podkreśla, że warto na bieżąco kontaktować się z projektantem, żeby korygować wizję urządzenia mieszkania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt usług projektanta
Nick: