Dodany: 2014-10-02 13:23:46

 

Kostka betonowa czy granitowa Coraz większą popularność zyskuje kostka granitowa, nie tylko wśród posiadaczy domków jednorodzinnych, ale również jako materiał do wyłożenia chodników, skwerów, miejsc użyteczności publicznej. Co lepiej wybrać? Kostkę betonową czy granitową?

 

Moim zdaniem bardziej trwała i na długie lata jest kostka granitowa, która będzie bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chcemy dodatkowo podnieść walor estetyczny naszej posesji. Kostka granitowa jest elementem niezwykle trwałym, bowiem jak wskazuje sama nazwa powstaje w granitu, który jest skałą odporną na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Nie zniszczy jej nawet bardzo duży nacisk, dlatego rzadko kiedy pęka.

 

Idealnie nadaje się więc do wyłożenia podjazdu, po którym codziennie będzie przecież przemieszczać się samochód. Jeśli więc zastanawiamy się nad eleganckim wykończeniem naszej posesji to kostka granitowa będzie jedynym dobrym wyjściem. Wszystkie inne rodzaje kostek, czy też żwir jako materiał do wyłożenia podłoża będą tylko gorszym substytutem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kostka betonowa czy granitowa
Nick: