Dodany: 2015-07-20 14:11:48

 

Rodzaje wodyObecnie na rynku mamy bardzo wiele rodzajów wody, w zależności od naszych upodobań możemy wybierać w butelkowanych wodach o różnych walorach smakowych. Mamy więc średnio i mocno zmineralizowane wody, gazowane, niegazowane, z dodatkiem cytryny czy innych smaków.

 

Jaka woda jest jednak najzdrowsze dla naszego organizmu? Naukowcy od dawna twierdzą, że niegazowana, nieposiadająca pęcherzyków, które mogą niekorzystnie wpływać na przykład na układ trawienny, powodować wzdęcia i uczucia pełności. Jednak woda gazowana skuteczniej gasi pragnienie w upalne dni. Najlepiej jednak zainwestować w profesjonalne filtry woda, które sprawią, że nawet woda płynąca w naszym kranie stanie się krystalicznie czysta i zdrowa, pozbawiona niekorzystnych składników.

 

Tak oczyszczona przez filtry woda może stać się podstawą kompotu lub innego napoju. Wystarczy, że do dzbanka wrzucimy kilka listków mięty pieprzowej oraz cytrynę i zyskamy znakomitą wodę, która będzie alternatywą dla tej sklepowej. Oczyszczona przez filtry woda będzie również zdrowa i pozbawiona toksyn..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzaje wody
Nick: